| LeFangirl a întrebat:

Bun, e o intrebare ridicola, dar totusi vreau s-o pun.

Deci, cand fetele sunt in perioada, se simt altfel? Adica, mai plictisite, ba mai vesele...Eu uneori ma simt cam plictisita si fara chef, dar asa ma simt si de obicei.laughing
E cam ciudata intrebarea, dar voiam sa aflu de la fete.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele au nervi si se cearta sau le doare burta.

| thegatekeeper a răspuns:

Depinde de persoana. Unele pot fi mai afectate si se pot simti mai ciudat sau mai irascibile, insa pe altele nu le afecteaza in niciun fel. In vazul meu, nu exista nicio diferenta fata de dispozitia mea generala.