| anonim_4396 a întrebat:

happy
1. Voi v-ati dat numarul de telefon pe facebook pentru securitate?
2. Daca activez chestia aia sa primesc notificari pe mobil, costa?
Funda! ^_^

Răspuns Câştigător
| ALEX2402 a răspuns:

1.nu iti recomand sa il dai pentru ca daca faci asta multi prosti te vor suna sa iti faca farse
2.nu, nu costa deloc

3 răspunsuri:
| Deea2900 a răspuns:

Buna!
1. Da eu l-am dat.
2.O sa primesti notificari, si nu o sa te coste nimic. O sa primesti de la un numar gen "32665003".
bafta!:*

| MaliciousDeath a răspuns:

Da.
Nu.
E naspa ca primesc pe telefon si unele mesaje de pe facebook, iar asta a inceput la mult timp dupa ce mi-am dat numarul.I dunno why.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Eu nu mi-am dat numarul pentru ca nu mi l-au cerut...