| gicu976 a întrebat:

Buna!
A auzit careva despre OnStartup Development System din Brasov care se ocupa cu informarea si consilierea in domeniul fondurilor structurale? cat de serioasa e treaba?

1 răspuns:
| RoajaSar a răspuns:

Sunt tsepari mari! Cer putin, dar de la... multi fraieri! Am cautat pe internet informatii despre compania mama - nu exista! Iar compania din Brasov are activitate zero, in conditiile in care ei se declara mari si tari in domeniu! Numai falsuri! Aveti grija oameni buni cui trimiteti bani!