| DaianaGeo17 a întrebat:

Bună! A folosit cineva site ul operator flexibil? E pe bune? Se câștigă?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te referi la videochat (pornografie virtuala)?
Se castiga daca atragi clienetla, dar risti sa te vada romanii care sunt plecati afara si au acces la site-urile romanesti, care transmit aceste canale de pornografie virtuala.
Asa te pot vedea parintii, rudele, prietenii si iti strici reputatia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te pune să înșeli oamenii jucând pe chat roluri sexuale pornografice. Participi la o fraudă.