| Ioanamaria45 a întrebat:

Buna,
Acm câteva luni mi-am pierdut aproape toți prietenii, inclusiv și pe cei mai apropiați de mulți ani.
Țin sa menționez ca știu ca atunci când multe persoane te lasă, probabil este vina ta, însă in acest caz nu este așa.
Motivul pentru care nu mai suntem prieteni este ca ma bârfeau și minteau chestii despre mine și in fata veneau mereu sa ma ia in brațe.
Acum mi-am făcut alți prieteni însă îmi este foarte frica ca o sa se întoarcă toți împotriva mea din nou.
Eu nu le-am făcut nimic celorlalți, iar ei s-au comportat așa cu mine. Ce ii împiedica pe oamenii cu care am început sa-mi petrec timpul sa facă la fel?

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

Dar ce sa aiba cu tine? Faci ceva diferit fata de ei? De ce se coalizeaza toti impotriva ta? De ce tocmai impotriva ta? Ceva nu se leaga aici.