| Valentina_Clara_1998 a întrebat:

acum trei zile am fost diagnosticata cu nisip la rinichi si ceva la sucul gastric, mi-a dat tratament si il urmez. Acum am văzut ca am diaree si ca doare in jos, nu tot stomacul, sa aiba vreo legatura?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Efecte adverse de la tratament

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste instructiunile de la medicamente. Pentru nisip la rinichi iti recomand ceai de patrunjel (frunze sau radacina nu conteaza). E mai bun decat sa iei medicamente. Cu sucul gastric ce ai? Hiperaciditate banuiesc!