| anonim_4396 a întrebat:

Buna all, am si eu o intrebare mi-am luat programul photoshop si vreau sa ma decupez pe mine dintr-o poza si sa ma pun langa un baiat.Imi puteti spune cum pot sa fac sau daca stiti pe youtube chesti de genu asta, eu am cautat si nu am gasit.

Pup all

Thenks

2 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Mdaa... rolling eyes "Thanks*" Dar, de ce să decupezi când poţi da la "Page" şi poţi combina 2 poze.happy

| iLovePinK a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

eu cu ajutorul acestui tutorial am invatat... sper sa iti fie de folos.mult succes