| anonim_4396 a întrebat:

am 11 ani, si imi place de un baiat care are 16 ani. stiu ca sunt prea mica. dar m-am indragostit de el la nebunie. cred ca el si-a dat seama ca il plac. dar as vrea sa aflu daca ma place sau nu? ma ajutati si pe mine?/ funda :X

1 răspuns:
| DdDiX a răspuns:

Nu ai cum să te îndrăgosteşti la 11 ani. Nu există dragoste la vârsta asta! Poate doar îţi place puţin de el, poate îţi place cum se îmbracă, cum se comportă, cum vorbeşte cu tine (dacă vorbeşte!). Nu te avânta prea mult...pentru că dragostea adevărată o vei cunoaşte mai târziu laughing. Noi nu putem ajuta cu nimic. Tu trebuie să te gândeşti mai bine la ceea ce ai scris.