| MrFunky2 a întrebat:

Am 13 ani,si vreau sa ma apuc de vlog! Faza e ca port ochelari, si am dioptrii destul de mari, adica cand port ochelari mi se vad ochii mai mari.Imi este team sa nu fiu considerat ciudat sau fraier pentru ca am dioptrii mari sau pentru ca port ochelari.Ce sa fac? Vreau raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

In ultimii ani s-a umplut Youtube-ul de vloggeri... care mai de care mai slabi *ex Selly - cough, no offence *

Cat despre ochelari : multa lume poarta ochelari. Nu este mare lucru.
Trebuie doar sa fii dezghetat si sa iti vina anumite idei pe moment.

Daca vreti sa va faceti niste fani atunci tineti cont de urmatoarele lucruri:
1. sa para ca nu va pasa de parerile altora
2. niciodata sa nu faceti vlogguri cu "hei lume, am facut un vlog de plictiseala " sau " hei lume, nu stiu ce vlog sa fac deci dati-mi idei".

Ideile le puteti cere in sectiunea de comentarii, niciodata sa nu faceti videoclipuri doar pentru a spune ca nu aveti idei... o sa pierdeti fani.

Fiti amuzanti... la 13 ani banuiesc ca nu aveti de gand sa vorbiti ceva serios deci repet, fiti amuzanti! Cei care se uita la vlogguri se uita din plictiseala deci o sa iasa instant daca nu este cat de cat funny.

Sa nu va asteptati sa faceti bani din vlogguri... Youtube-ul este un hobby care iti aduce bani doar daca ai o comunitate de fani, ceea ce voi nu o sa aveti decat dupa multe luni de videoclipuri bune.

Succes amandurora! Cel mai important este sa va distrati happy
Ah da... era sa uit... Vedeti ca este plin Youtube-ul de hateriwinking

2 răspunsuri:
| AndraFilip a răspuns:

Bună, si eu am -2 la miopie. si la fel vreau sa ma apuc. Faza este ca nu am idei. Recomandarea mea este sa iti dai ochelarii jos, sau sa ii pastrezi pe timpul vlogurilor, si sa nu iei in considerare parearea oamenilor. Daca ma poti ajuta si tu cu cateva si sa te abonezi happy cum se cheama canalul sa dau un subscribe? happy

| RainmakerX a răspuns (pentru AndraFilip):

In ultimii ani s-a umplut Youtube-ul de vloggeri... care mai de care mai slabi *ex Selly - cough, no offence *

Cat despre ochelari : multa lume poarta ochelari. Nu este mare lucru.
Trebuie doar sa fii dezghetat si sa iti vina anumite idei pe moment.

Daca vreti sa va faceti niste fani atunci tineti cont de urmatoarele lucruri:
1. sa para ca nu va pasa de parerile altora
2. niciodata sa nu faceti vlogguri cu "hei lume, am facut un vlog de plictiseala " sau " hei lume, nu stiu ce vlog sa fac deci dati-mi idei".

Ideile le puteti cere in sectiunea de comentarii, niciodata sa nu faceti videoclipuri doar pentru a spune ca nu aveti idei... o sa pierdeti fani.

Fiti amuzanti... la 13 ani banuiesc ca nu aveti de gand sa vorbiti ceva serios deci repet, fiti amuzanti! Cei care se uita la vlogguri se uita din plictiseala deci o sa iasa instant daca nu este cat de cat funny.

Sa nu va asteptati sa faceti bani din vlogguri... Youtube-ul este un hobby care iti aduce bani doar daca ai o comunitate de fani, ceea ce voi nu o sa aveti decat dupa multe luni de videoclipuri bune.

Succes amandurora! Cel mai important este sa va distrati happy
Ah da... era sa uit... Vedeti ca este plin Youtube-ul de hateriwinking

| AndraFilip a răspuns:

Blytzlike iti multumesc pentru incurajare si o sa iti ascult sfaturile happy