| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 15 ani e normal sa mi se întărească testiculele? sunt mult mai mari fata de anul trecut si sunt si tari,si mi-au ieșit și multe coșuri pe fata, si îmi iese in fiecare zi.Ma cam sperii

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la varsta la care treci din faza de copil la faza de barbat. Nu trebuie sa te sperie asta. Toti barbatii am trecut prin asa ceva.

| Alinutzamadalina2214 a răspuns (pentru darrio2007):

Dar visele umede sunt normale? Ele de ce apar?

| darrio2007 a răspuns (pentru Alinutzamadalina2214):

Da,sunt normale la aceasta varsta. Si ai polutii nocturne. Adica ejaculezi doar din ceea ce visezi. Nu glumesc. Am avut si eu si toti barbatii asa ceva la varsta pubertatii.

| August99 a răspuns:

Pubertatea frate

| Alinutzamadalina2214 a răspuns (pentru August99):

Da îmi ies foarte multe cosuri si îmi vine foarte tare dor de femei, din ce in ce.mai tare,as vrea sa fac dragoste cu o femeie dar inca nu mi-am găsit perechea, noaptea am si vise umede, esti bărbat și ma poți intelege

| August99 a răspuns (pentru Alinutzamadalina2214):

Sunt fata. Dar ok

| Alinutzamadalina2214 a răspuns (pentru August99):

Nu știam, credeam ca ești barbat