| Maddy11 a întrebat:

Am 15 si ieri am inceput sa fumez. Ieri am fumat o țigară pe piept urmand sfaturile voastre (vine mama), iar azi am mai fumat una. Dupa ce am fumat azi a inceput sa ma intepe pieptul. As vrea sa stiu din ce cauza sau cum fumez corect?

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Eu aș zice să renunți la ele, nu îți aduc nici un beneficiu pentru organism.

| SilentRain a răspuns:

Țigările nu sunt buna pentru organism, e si normal sa te simt rau ti-ai bagat un fum toxic in plămâni

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Bă știu ca nu vrei sa auzi asta și probabil ți s-a mai spus dar o sa ajungi la un punct in care o sa îți dorești sa te lași și nu vei mai putea! iti consumi bani pe degeaba baiete! O sa ai și probleme de sănătate! Lasa-le naibii și investește banii aia de țigări in altceva!(Nu sunt fumător dar știu pe alții de peste 20 de ani care abia au putut sa se lase).

| FreddieM a răspuns:

Fii inteleapta si nu mai incerca. Te vei imbolnavi grav si vei muri.

| Justme1997 a răspuns:

Cel mai corect le arunci la gunoi

| Maddy11 explică (pentru Justme1997):

Daca voiam sa le arunc nu mai postam aceasta întrebare. Oricum mulțumesc pentru raspuns

| Maddy11 explică:

Mulțumesc!

| Maddy11 explică:

Dar m-a durut toata ziua. Ar trebui sa ma ingrijorez?