| Delia_7923 a întrebat:

Buna,
Am abonament Vodafone de 3 zile, de ce nu pot suna in Germania? imi spune :"pentru un moment accesul international de acest numar este limitat".
Cine imi poate spune de ce? Va rog este urgent!

Funda.big grin

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Poate pentru ca e nou abonamentul ceea ce putin probabil sau apelurile internationale sunt blocate, desi nu ar trebui.Suna la *222 si vorbeste cu un operator.Programul relatii cu clientii este 8-22 de luni pana vineri si 8-18 duminica si sambata.Stiu pentru ca maine trebuie sa-i sun ca mi-au mancat 4 euro ca sa nu zic furat si 2 lei pe altcineva, a penalizat-o ca a intarziat sa plateasca si nu a intarziat asa ca ai mare grija si uita-te bine pe factura. Daca ti-ai luat mobil nou si ai jocuri demonstrative ai grija ca la unele doar intri pe ele si te taxeaza 3 euro si nu-ti trimite nici un cod si Vodafone nu raspunde chiar daca numarul figureaza ca partener vodafone.Ai grija cu convorbirile internationale si in general verifica mereu cate minute ai.

| WholeWorldTeam a răspuns (pentru CARMENCITA):

Eu am incercat sa sun pentru o informatie de pe un alt telefon si cand am apasat atsta 0 a zis robotul ca serviciul nu este disponibil.

1 răspuns: