| AlexGeorgian1998 a întrebat:

Am arhivat din greseala pe Facebook messenger o conversatie cu o persoana careia ulterior i-a fost blocat contul de catre echipa facebook...cum fac sa revad conversatia?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pur si simplu, eu nu cred că o să mai poți avea acces la aceasta, dacă spui ca Facebook i-a blocat contul. E posibil să o recuperezi integral, doar dacă prietena/prietenul tău va rezolva situatia și Facebook îi va debloca contul. Altfel nu...

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Intra de pe un Pc si intri pe messenger iar acolo sus in stanga ai un buton de setari, apesi pe el si o sa scrie si "conversatii arhivate"

| AlexGeorgian1998 explică (pentru JustMeDeea2019):

Merci

| AlexGeorgian1998 explică (pentru JustMeDeea2019):

Si cum o dezarhivez?

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru AlexGeorgian1998):

Click dreapta pe ea și scrie acolo "dezarhive"