| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am cateva intrebari despre scoala online.
1. Ce se intampla daca nu particip la orele online? Am cateva absente pentru ca mai nou avem si catalog(il avem de cateva saptamani), am doar 3 absente desi de vreo 3 saptamani nu am intrat la ore.
2. Cand incepem scoala ne vor verifica profesorii sa vada ce am lucrat cat timp am fost acasa? (nu ma refer la temele pentru vacanta, ma refer la cateva lectii pe care ni le-au trimis profesorii)adica in anii trecuti nu ne verificau la ce lucram in clasa precedenta, dar acum cum au fost orele online ma gandesc ca ne vor verifica, deci?
3. Ce se va intampla cand incep scoala daca profesorii stiu ca nu prea am fost la orele online?
4. Au voie sa ne lase corigenți?
Cam astea au fost intrebarile, mi se pare o prostie aceasta "scoala" online, nu inteleg nimic si degeaba intru la orele de pe zoom pentru ca daca am si microfonul oprit dar si camera cica primim absensa, poate in casa e galagie si nu vreau sa imi arat fața, mi se pare absurd ca profesorii sa ne oblige sa avem macar una din cele doua activate, mi s-a intamplat si la biologie sa le am pe ambele oprite (deschideam microfonul doar cand ma intreba ceva) si la sfarsitul orei a spus ca imi pune absenta, de atunci nu am mai participat la prezenta sau orele de pe zoom.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce se intampla daca nu particip la orele online?" - NIMIC!

si de aici, deduci tu pentru 2-4 cum e

| CristianaCrss a răspuns (pentru sierra1):

La ce te-ai referit cand ai zis deduci tu pentru 2-4 cum e"?

| sierra1 a răspuns (pentru CristianaCrss):

Intrebările tale de la 2 a 4!