| Lauraquestion a întrebat:

am citit pe un site vodafone ca unii au cumparat un iPhone 4 la abonament cu 39 euro.Imi poate spune cineva detalii despre abonament sau daca macar exista? Multumesc

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Laura.Sunt abonamente cu preţuri la iPHONE care-ţi iau ochii, dar nu cred că telefonul este aşa ieftin.În schimb tu plăteşti în câteva luni telefonul, iar apoi până la cei 2 ani de contract mori plătind peste 100 de euro lunar sau cine ştie cât.Preţul e mic la început, însă tu pe parcurs plăteşti gen rată, adică foarte mult în plus.O zi bună.