| AlexandraDraalex a întrebat:

Am dat o comanda astazi de dimineata la Flanco....si imi spune ca comanda a fost inregistrata si ca voi primi pe mail un mesaj de confirmare...dar eu nu primesc acel mesaj? Inseamna ca, comanda nu s-a trimis?

3 răspunsuri:
| Claudia333 a răspuns:

Ba s-a trimis din moment ce ai primit mesajul in care spuna ca a fost inregistrata si vei primi un mesaj de confirmare, mai asteapta putin si-l vei primihappy

| AlexandraDraalex explică (pentru Claudia333):

Nu l-am primit nici acum

| Claudia333 a răspuns (pentru AlexandraDraalex):

Ciudat, ai verificat si la spam si la toate celelalte casute? se poate intampla sa-ti vina mail-ul si ca spam.