| daniela2106 a întrebat:

Bună! Am dat și eu traseul sâmbătă, pe 12.06 la Targoviste și încă nu mi-a ajuns permisul. Au trecut deja 5 zile lucrătoare. Credeți ca pot sa ma îngrijorez? Dacă nu îmi mai vine? sad am fost atât de fericita când am aflat ca am fost admisă și acum nu mai ajunge permisul ăla.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari si rabdare, cu siguranta va ajunge luni sau marti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine el... dacă mai durează mult, cred că poți întreba la o secție de poliție... însă chiar nu cred că va fi nevoie.