| An0nim0000 a întrebat:

Buna, am facut comanda (vineri) la un magazin din Constanta care livreaza prin GLS. Problema este ca eu am nevoie de colet pana in noaptea asta cand plec din oras. Stiu ca in weekend nu livreaza, dar pe site-ul lor si in email-ul trimis de ei se estima ca ajunge pe 1-2 august, azi fiind 2 august nu am mai primit nici un update de la ei. Eu stau in Craiova si pe siteul lor zice ca pachetul meu este intr-o comuna la 30 de minute de Craiova. Inainte imi dadeau email ca va ajunge astazi intre niste ore. Acum este foarte aproape aparent, dar nu am primit nimic. Din ce am zis credeti ca imi ajunge azi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei gls trimite mail uri si pe la ora 11 in ziua de livrare, deci inca mai ai ceva sanse sa il primesti azi.