| anonim_4396 a întrebat:

Am filmat un video pentru Youtube,e vorba despre make up si este filmat doar gura(buzele) si pana la gat,o sa fie un video urat,o sa ma fac de ras daca il pun pe Yt, l-as putea sterge daca vad ca nu merge bine ceva?
Spuneti-mi parerile voastre.

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca faci un video legat despre makeup, nu pui de la gura in jos. Te arati cu totul si spui despre etapele de machiere cum le faci tu. Daca tot vrei sa iti faci vlog, aratati chipul, daca tot stai ascunsa, ce rost mai are sa mai faci un vlog!?! Daca iti este rusine de camera de luat vederi, nu o sa prea excelezi prea mult in fata publicului.

| Ralukafay a răspuns (pentru MihaelaDart):

Pai mi-e frica sa nu rada lumea de mine ca sunt urata, daca vor rade oamenii de mine?

| MihaelaDart a răspuns (pentru Ralukafay):

Atunci de ce iti mai faci vlog? Daca tu in mintea ta zici ca esti urata! Ti-am vazut pozele si esti chiar frumusica. Incearca sa inlaturi oamenii care iti spun ca esti urata, ignora-i. Fi mai optimista si fa ceea ce-ti place.

| Ralukafay a răspuns (pentru MihaelaDart):

Sunt mult prea multi hateri.O sa incerc sa imi arat si fata.Cum imi pot promova canalul de Yt?

| MihaelaDart a răspuns (pentru Ralukafay):

Facandu-i reclama pe paginile de Facebook, grupuri, forumuri, motoare de cautare pentru a-l inregistra

| Mieeez666 a răspuns (pentru Ralukafay):

Haterii nu trebuie' bagati in seama. Tot omul care se apuca de Youtube ar trebui sa stie chestia asta.

| Ralukafay a răspuns (pentru Mieeez666):

O sa imi fac curaj si o sa incerc sa postez un video pe Yt.

| artur17fcb a răspuns:

Desigur