| anonim_4396 a întrebat:

am in clasa niste "copii" care ma enerveaza, si care bineinteles au fumat in excursie. (desigur ca vreau 75% sa-i zic la diriga din motive de razbumare devil ). Voi ce ziceti... sa-i zic au sa nu-i zic. + ca un utilizator coleg cu mine in clasa si care a fumat si el ma bate la cap cu toate intrebarile si raspunsurile care le postez aici raised eyebrows, si ma spune la toti colegii crying. Deci, 25 % nu i-as spune, dar 75 % i-as spune la diriga. Voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Sunt total de acord cu ceea ce ti-a spus Marina

| Mar a răspuns:

Dragul meu, in primul rand ce satisfactie ai ca ne zici? gandeste logic! cu ce ramai., de fapt cu ce ne ramane clasa? nu o sa mai facem excursii si mai ales tu o sa fii socotit ca un paracios! si repet eu nu am fumat in aceasta excursie. da am fost cu l***a la s**i ca vroia asta o tigara! eu am doar baut 2 beri! deci gandeste-te. ce ar fi de te-as parasi eu eu pe tine la diriga de ce faci? si ce iti pasa de ce am facut? eu am doar baut si nu am fumat! iti dai seama ca mai mananci si o bataie de la cei 5. deci gura mica bai straight face. si iti spun ca o sa fie o zi in care vei fuma si tu si noi vom vrea sa te param!

| essy a răspuns:

Sa nu-i spui cati ani ai?
si u daca ai fuma?
asta e asa sunt uni mai enervanti

| Iepurila a răspuns:

Asa de bine ai calculat procentele alea?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbesti de parca ai avea 10 ani, daca nu ii ai deja. Stii a cui arma e razbunarea? Daca au fumat, care e problema ta? E treaba lor, nu te priveste pe tine. Pe acel coleg ar trebui sa-l ignori, nu sa-i acorzi atata atentie. Cu siguranta se va plictisi la un moment dat. Eu te sfatuiesc sa nu-i spui, este urat. Si in plus, in afara de o mica morala nu le va face nimic diriginta. Garantez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.in primul rand nu ar trebui sa te intereseze de ce au facut colegii tai. ei nu isi dau seama de ce au facut.iti spun caci totusi cred ca au facut asta doar de dragul de a se distra.nu cred ca e o idee buna.nu trebuie sa te bagi unde nu-ti fierbe oala.mai ales ca diriginta voastra nu va mai vrea DELOC sa faca o excursie cu voi, doar din cauza ta, daca vei spune.mai ales ca nu e frumos sa parasti, doar nu ai 4 ani.nu stiu cred ca tu nu gandesti bine.eu cred ca vrei sa iti vezi scopul implinit dar nu te gandesti la ce va urma dupa ce vei para. daca roata se intoarce si gasesc ei ceva care sa nege ceea ce ai spus tu.las-o balta mai degraba! si ce e cu acest coleg al tau? cred ca totusi i-ai facut ceva si de aia nu te lasa in pace oh go on.Asta e cea mai buna idee, de acord cu ce a spus Marina. deci nu fa nimic, fi anonim!