| anonim_4396 a întrebat:

Am intampinat o problema. Eu si cu colegii mei de scoala am stat intr-o clasa timp de mai multi ani, care urma sa stam in ea si anul asta. Dar dirigintele clasei celeilalte nu i-a convenit clasa care i-a revendicat-o scoala si a facut un consiliu cu parintii si s-au mutat in clasa noastra, iar noi in clasa lor. Ce putem face ca sa ne mutam in sem 2 la loc?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Vorbiti cu directoarea

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu trebuia sa va miscati de acolo! Voi nu aveti diriginte?

| nshnsh a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ba da... avem o diriginta care o doare in fund de noi laughing)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru nshnsh):

Si pe parintii vostri ii doare la fel?

| Celcestietot a răspuns:

Dacă vouă chiar nu va convine, stați de vorbă cu directorul școlii.