| Stefania_Ramona_2001 a întrebat:

Am iphone 5s, am stat pe el pana tarziu, si l am lăsat inchis toata noaptea, dimineata cand am incercat sa l aprind, nu se mai aprinde deloc, este ecranul negru.Am incercat sa-l tin la incarcat si sa apas pe butoanele adormire si principal meniu, dar degeaba.Ce pot face sa l aprind? Cineva care a avut problema asta? Ajutati ma

3 răspunsuri:
| anonimadinAlba a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat asta de cateva ori... mie mi-a mers sa apas pe butonul principal (cel rotund) si pe cel de inchidere de sus in acelasi timp, aproximativ 15-20 fara sa iau degetele, doar apesi continuu.
Atunci, ecranul ti se porneste (cam in 2-3-4minute)... Succes!
P.S: daca asta nu merge, atunci du-te la un servicii GMS Apple

| Stefania_Ramona_2001 explică (pentru anonimadinAlba):

Am tinut 15 minute apasat pe cel rotund si pe cel de sus incontinu dar degeaba...

| Stefania_Ramona_2001 explică (pentru anonimadinAlba):

Am tinut 15 minute apasat pe cel rotund si pe cel de sus incontinu dar degeaba.