| Punishment a întrebat:

Am la ceas curea de piele... si mi s-a imbibat un miros de transpiratie in ea.
Cum as putea scapa de miros?!
Am incercat sa spal cureaua cu apa si sapun de vreo 4-5 ori dar tot mai persista mirosul...
ce sfaturi im idatzi?
Ms happy

Răspuns Câştigător
| cripistinna a răspuns:

Lasa cureaua in apa ce clocoteste timp de 2 min.(la mine a functionat cu o curea de la pantaloni, tot de piele). Dar atentie! ceasul Nu il baga in apa fierbinte.

1 răspuns:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Incearca sa stergi cu servetele umede de vreo 2-3 ori... s-ar putea sa meargawinking