| anonim_4396 a întrebat:

Am luat de la Roma niste vederi pe care vreau sa le dau unor colegi dar in mana nu sa le trimit prin posta. Ce mesaj as putea scrie pe ele. Funda pentru cele mai frumoase mesaje

1 răspuns:
| DjMud a răspuns:

Am chicotit ani de zile impreuna in aceeasi sala, am copiat impreuna cand s-a putut, am invatat impreuna de cele mai multe ori, am tocit impreuna pana ni s-au incins pixurile si calculatoarele, am avut dureri de stomac din cauza emotiilor... Acum gata! Am reusit! Felicitari! Suntem in acelasi timp la sfarsit si la inceput de drum! Succes in viata!