| Rus_Laura_1999 a întrebat:

Bună!
Am majoratul peste 2 saptamani si am trimis foarte multe invitatii prin mesaj oamenilor pe messenger, iar Facebook-ul m-a blocat pentru ca am trimis prea multe intr-un timp prea scurt, iar eu am nevoie sa mai trimit si nu pot
Vreau sa va intreb daca stie cineva cat timp dureaza aceasta blocare?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

De pe un pc sau laptop cand incerci sa dai "Like" la o postare, o sa iti apara timpul pana cand esti blocata. Pe telefon nu apare.