| Piticaaa a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru! Cine poate sa inregistreze cu un program o parte dintr-un video? Audio nu video. Va rog mult, am nevoie urgenta de partea cu "Caramida caramida caramida. E distractiv!" Din filmuletul urmator: http://www.youtube.com/watch?v=VGfkSSirbBM. Dau fundita, va implor! Mie nu imi merge programul. Daca puteti sa imi dati un sfat in legatura cu ce as putea sa ii fac sa mearga ar fi de asemenea de ajutor! Multumeeeeesc!

Răspuns Câştigător
| necris77 a răspuns:

Http://www.vidtomp3.com/
foloseste asta si dupa aceea cauta-ti un program sa iti taie bucatile care iti trebuie din audio.

2 răspunsuri:
| necris77 a răspuns:

Cu placere

| Piticaaa explică:

Mersi frumos! Am rezolvat problema!