| alexandra16maria a întrebat:

Am mare nevoie de paharul mov de la Coca Cola, colectia iunie-iulie 2013, am cautat peste tot, dar nu gasesc nimic. Stiti pe cineva care vinde, sau vindeti voi acest model de pahar? E cel mov, al treilea din aceasta imagine: https://www.forbes.ro/wp-content/uploads/2013/06/51b081d 79f719-325x350c.jpg Va rog sa ma ajutati daca puteti!

1 răspuns:
| Golyat18 a răspuns:

Mda si eu stiam un baiat care venea la noi si spunea ca ii trebuie labosul rosu cu buline albe, rolling on the floor i-a dat tata o alta cratita si dupa ce a plecat a aruncat cu ea la noi in gradina. rolling on the floor