| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor! deci am laptop...si am si un mini-mouse, logitech. dar cum il pot atasa la laptop pentru ca habar nu am cum. pana acum am "folosit" chestia aia patrata de pe aia dadeam click dar acum nu merge bine si vreau sa folosesc mouseul ala.ma ajutati? cat mai detaliat ca sunt incepatoare. mersi anticipat! big grin

1 răspuns:
| Amphitrite a răspuns:

Pai trebuie sa aiba o mufa pe undeva pentru mouse.este imposibil sa nu fiehappy
Mufa este un locusor in care trebuie sa bagi mouse-ul.
Eu am laptop MSI si mini-mouse cu laser de la Genius la mine e in spatele lui o mufa pentru mouse si una in partea dreapta, succes.