| ginnyandgeorgiafan2 a întrebat:

Buna! Am nevoie de ajutor.Rog seriozitate.Am o prietena si nu stiu daca m-a blocat deoarece:
1.Si-a sters imaginea de profil cu luni in urma.
2.Si-a sters bio-ul de la wapp tot de mult(tin sa mentionez ca nu eram blocata deoarece vorbeam cu ea).
3.Si-a dezactivat functia de a vedea ultima accesare.
Iar acum, nu i se trimit mesajele, arata doar o bifa.Nu stiu daca nu are net sau m-a blocat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că și-a dezactivat acel număr de telefon și a scos și poza de profil și celelalte informații.
Încearcă să-i adaugi numărul de telefon în agenda telefonică a altcuiva și vezi dacă apare la fel.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Asta e block

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Seamănă a block, dar cine știe...
Nu aveti niciun prieten comun, pe care să-l intrebi? Degeaba intrebi un străin, poate că ea a bifat la setări, încât poza de profil și ultima accesare să fie văzută doar de cei din contactele ei

| Mosotti a răspuns:

Fa-ti alt user si intreab-o ce si cum. Suna a blocare, dar nu se stie.