| detty19 a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent, am intrat in istoric sa sterg arhivele si din greseala am sters si toate cele salvate pe facebook si parole salvate si acum pe facebook nu imi arata nici pozele prietenilor mei si nici pozele mele ce pot face sa le arate din nou? ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Veme a răspuns:

Pai mergi pe facebook.com, tastezi email-ul pe care aveai contul de facebook, tastezi parola si minune! vei putea vedea totul. happy