| xoxolove96 a întrebat:

Am nevoie de o aplicatie sau ceva site unde as putea invata sa vorbesc engleza. Inteleg aproape tot dar imi este greu sa port o conversatie, m-iar fi de folos o aplicatie in care sa pot conversa si sa imi arate unde am gresit. Stiti vreo una? Multumesc! XOXO :* :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duolingo: https://ro.duolingo.com
este si aplicatie pe Android.

| 393Dan a răspuns:

Duolingo pe ios si Android

| xoxolove96 explică (pentru 393Dan):

Din pacate folosesc Duolingo dar nu ma ajuta prea mult. Multumesc feumos happy

| 393Dan a răspuns (pentru xoxolove96):

Crezi ca poti merge la nivelul doi? Incearca Chatroulette, Omegle sau Skype.