| NicoletaDanna a întrebat:

Bună. Am nevoie de puțin ajutor. Am închis aplicația messenger la o anumita ora. Nu am mai întrat vreo 4 ore, iar cineva mi-a spus ca apăream a fi online cu 50 de min în urma. Ajutați-ma cu o explicație logica și credibila. Va mulțumesc

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Atata timp cat telefonul tau este conecta la internet tu practic esti conectata chiar daca nu esti in aplicatie. Poate fi si un bug din cauza aplicatiei.

| NicoletaDanna explică:

Eu am netul pornit non stop. Și nu știu sa fi mai pățit asta

| NicoletaDanna explică (pentru NicoletaDanna):

Exista vreo modalitate sa ceri un desfășurător al activității online de pe Facebook?