| 73scunev a întrebat:

happy Am nevoie de putin ajutor. Am o Pisica. A Disparut De Acasa Aproximativ 1 Zi. Se Poate intoarce? Ea are un an. Si Astazi 23 Mai 2013 Este Ziua ei de nastere. este Foarte trist. Din cauza la motan poate pleca? Ultima seara vazuta de mine a fost ca un motan a STRESSAT-O Tare. O Iubesc enorm pe pisica mea si astept Raspuns.

Răspuns Câştigător
| AnonimKidd a răspuns:

Nu, se refera la caldura de afara laughing. Vrea sa spuna ca pe la un an pisica ta e "in calduri" adica se duce si-si cauta un motan cu care sa faca puiuti. Si de-aia s-ar putea sa vina peste cateva luni.

4 răspunsuri:
| nooolimits a răspuns:

Pisicile cand sunt in calduri pleaca de acasa si se pot intoarce dupa o saptamana sau in unele cazuri peste 2 luni

| 73scunev explică (pentru nooolimits):

DImineata E Caldura?

| 73scunev explică (pentru AnonimKidd):

GENIUS. Am visat pisica mea in drum. dupa ce m-am sculat am plecat in drum. era motanul care a stressat-o.el a fugit intr-un beci. mi se pare ca Tomita e acolo. Nu am controloat. Multumesc anticipat.

| nooolimits a răspuns (pentru 73scunev):

Adica e in perioada de imperechere, asa am avut si eu o pisica si o plecat vreo 3 sapt si o revenit

| AnonimKidd a răspuns (pentru 73scunev):

Nu, se refera la caldura de afara laughing. Vrea sa spuna ca pe la un an pisica ta e "in calduri" adica se duce si-si cauta un motan cu care sa faca puiuti. Si de-aia s-ar putea sa vina peste cateva luni.