| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am nevoie neaparat de oameni care sa se inscrie intr-un concurs, jocurile frumusetii se numeste, organizat de Avon.Atunci cand va inscrieti v-as ruga sa introduceti codul" LRDM". Inscrierea este absolut gratuita, m-ati ajuta enorm.O sa ofer fundita unuia dintre cei care se inscriu.Multumesc :3

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Și tu pe mine. Am auzit că ai față de camion. Mie îmi plac camioanele!

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata, m-am inscris. :3

| BloodyLips a răspuns (pentru anonim_4396):

....Imi apare cand cineva se inscrie...rolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BloodyLips):

Oooof, la naiba! Stiam eu ca minciuna are picioare amputate.-.-"

| BloodyLips a răspuns (pentru anonim_4396):

Totusi,nu e prea greu...gen,cred ca iti stii numele completlaughing

| T0T a răspuns:

Cum ziceam, sunt deja câștigător, înscrierea e doar o formalitate.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Hai ca m-ai innebunitrolling on the floor

| BloodyLips a răspuns (pentru anonimg):

Stalker.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Și ai ceva cu stalkerii?

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Nu,ce sa fac daca am o viata interesanta, sunt obisnuita.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Păi normal, nu oricine are față de camion.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

1828 NGT (tehnologie pe gaz)
Model 4x2 (model cu 2 axe)
Masă maximă admisă (kg) 18000
Nr.cilindri/capacitate 6 în linie/6.9 l
Putere kW/cp 205/279
Transmisie Automată cu 6 trepte
Ampatament (mm) 3450-5100
Diametru de bracaj (m) 14.8-21.5
Ti-am usurat putin munca de stalker.Trebuie sa recunosti ca sunt intr-adevar o fata cu față de camion generoasă.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

M-am îndrăgostit.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Tiit Tiiiit oh go on

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Cât de drăguu poți fiii!

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Esti pe combinatie tu laughing Nu-ti mai plac oamenii si te bagi pe camioane?

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

M-ai nimerit. Camioanele nu îți pot face rău, decât dacă sunt conduse de oameni.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Camioanele iti pot face rau daca sunt conduse de oameni.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Asta am zis și eu. Copy Right.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Mi s-a stricat parbrizul si nu prea mai vad bine.sad

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Mă întreb în ce mod s-a putut strica.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Te incurajez sa fii inventiv.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

O să ți-l schimb și gata. Voi spre deosebire de oameni nu sunteți de neînlocuit la fel ca și componentele voastre.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Sa stii ca mai repede imi gasesti mie piese noi decat oameni de neinlocuit.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Nu sunt de aceeași părere. Poate pentru ceva formal un om nu poate fi de neînlocuit dar pentru o relație interumană de orice tip niciodată nu voi considera asta. Adică practic poți înlocui un om dar nu poți spune că va fi același lucru, nu, îl vei înlocui cu altceva. Gen eu îți voi pune același tip de parbriz, unul identic ca să îți păstrezi frumusețea ta inițială de camion.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Chiar și în joburi sunt oameni cu abilități atât de speciale încât chiar sunt de neînlocuit. Deci...Se aplică și acolo

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Intr-adevar sunteti unici voi, oamenii(pentru ca am stabilit deja ca eu sunt un camion cu parbriz nou si tralucitor), insa intotdeauna o sa existe persoane care seamana intre ele.Nu o sa fie acelasi lucru,categoric, dar calitatile cu care erai obisnuit, absente la noua persoana, pot fi inlocuite cu unele ce tin, dupa cum am spus, de unicitatea fiecaruia.Persoanele sunt inlocuibile, chiar daca nu este la fel, asta nu schimba exclusivitatea calitatilor fiecarui individ.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Eu nu pot zice că le înlocuiesc în adevăratul sens, doar că le adaug acolo în suflet și vor rămâne acolo chiar dacă nu voi accesa acele partiții prea des, doar că singurul lucru care se schimbă este protagonistul de acolo. Eh acum depinde și cum o iei că o poți lua în multe moduri.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Exista persoane care merita sa fie uitate. Daca au disparut din viata ta ori nu erau importante, ori erau prea importante.In ambele cazuri este recomandat sa ramana acolo in particica de suflet doar amintirile placute cu persoana respectiva, insa nu si persoana. Oamenii se schimba si exista sanse mari sa fii dezamagit daca pastrezi in suflet persoana asa cum era, pentru ca ramai cu o impresie falsa.

| T0T a răspuns (pentru BloodyLips):

Cum am zis, prefer să rămână acolo chiar dacă nu voi accesa acea partiție. Desigur că o să rămână ca până ultima oară când am ținut legătura cu aceasta. Eu când țin la o persoană și mă dezamăgește prefer să rup orice legătură definitiv deci schimbarea acelei persoane nu ar mai fi un factor așa important, decât dacă ar fi una radicală în bine ceea ce e puțin probabil, în rest ea rămâne acolo iar mie îmi place să o țin în întregul ei chiar și cu părțile negative ca să am mereu acea reținere să o accesez prea mult.

| BloodyLips a răspuns (pentru T0T):

Boss,fa-ti si tu cont in jocurile frumusetii cu codul LRDM si iti fac o dedicatie din claxoane pe care se buricesc asiatice.winking