| MuresanTeodora a întrebat:

Buna:-)Am o curiozitate:pe voi nu va enerveaza cand vedeti tot felul de intrebari fara rost sa zic asa si cel care o posteaza se lauda ca da funda pentru raspuns dar pana la urma nu face asta? Nu credeti ca funda este meritata doar de cei care dau raspunsuri cat mai clare si serioase? Nu tot feluri de chitibusuri. Mi se pare ceva destul de urat cand ii raspunzi cuiva si adaugi dupa acea "funda pls". Pana la urma esti aici ca sa ajuti nu ca sa te lauzi cu funditele acumulate.Sau doar atunci esti un ajutor bun cand ai sute de funde si voturi? Sper ca nu supar pe nimeni cu intrebarea asta:-)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Lumea mai vrea si funde, le atrage atentia ca sa nu ramana ultimul la coada, asta e.