| Andrusca006 a întrebat:

am o intrebare care ma framanta de ceva ani de zile. nu imi pot explica de ce si mai ales CUM anume stiu anumite lucruri despre o persoana anume. fara ca respectiva pers. sa mi spuna lucrurile respectivepur si simplu le stiu de undeva. dar nu inteleg de unde ma depaseste teribil...persoana respectiva este o persoana foarte speciala pentru mine... m-am indragostit de respectiva pers. la prima vedere..acum vreo 16 ani si tot de atunci au cam inceput si feelingurile astea ciudate. pur si simplu nu imi pot explica de ce stiu sau de ce stiam dinainte anumite lucruri despre aceasta persoana..gen : stiam ce ii place..stiam anumite probleme din familie (desi nu aveam de unde sa le aflu) help me please pentru ca ma cam sperie treaba asta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai previziuni esti cumva un mediu da serios nu stiu si mie mi se intampla de ex i-am zis lui vara mea sa se joace cu mingea acolo dar sa aiba grija la geam si peste o ora s-a spart sau i-am zis ai grija ca te vei lovi si o zis ca de ce si o si cazut jos ca sa inpiedicat de o piatra da nici eu nu stiu de ce?

| Andrusca006 explică (pentru anonim_4396):

Mai nu am cu restul lumii doar cu o anume persoana pur si simplu stiu niste lucruri care nu ar fi trebuit sau nu aveam de unde sa le stiu la momentul respectiv in rest cu restul nimic, niente, zero doar cu aceasta persoana. Practic ii stiam fragmente din viata sa iar chestia asta nu imi da pace

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrusca006):

Nu stiu ce sa zic nai auzit mai demult de la cineva si acum tiai amintit habar nu am cum sa iti raspund