| Denn97 a întrebat:

Buna,

Am o întrebare, dacă ies cu un bărbat însurat de 46 de ani și ne cunoaștem de 6 ani,ne placem reciproc,cel putin asa cred…deși noi spunem ca suntem prieteni… am încercat sa îl ating de mână, mergând pe strada și dintr-o data și-a ferit mâna și începuse sa se agite, efectiv și-a luat telefonul in mâna. Ce ar putea însemna acest lucru? S-a agitat pentru faptul ca nu se aștepta sau pentru faptul ca este însurat și nu vrea mai mult?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Este clar ca nu vrea se se afiseze cu tine intr-o postura care sa-i compromita imaginea. Daca va tineti de mana va da de inteles ca sunteti un cuplu.Nu crezi ca este deplasat in conditiile in care are sotie? Asa cum au sugerat si ceilalti, cel mai bine e sa iti cauti pe cineva care e liber si cauta o relatie.Te rog sa nu strici casnicia/familia altora.

,, ne placem reciproc, cel putin asa cred'' Pune-i intrebarea ca un adult si lasa interpretarile astea specifice pentru fetele de liceu.Este foarte posibil ca ti-ai pierdut timpul in acesti ani si totul a fost doar o distractie pentru el. Este intelept ca fiecare sa isi vada de drum.

| Denn97 explică (pentru dullcat):

Nu ne-am ținut niciodată de mana, am încercat sa îl ating și începuse sa se agite, își luase tel in mana.

| Alexandrux198763 a răspuns (pentru Denn97):

Tu cati ani ai? am o camera pentru voi daca vrei

| dullcat a răspuns (pentru Denn97):

Am inteles, dar tot imi mentin pozitia fata de ce am scris mai sus.

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu de ce ieșiți voi doi, adică are o vârstă, o soție... Dacă ești bărbat putem spune ca sunteți amici și e logic, dar dacă ești femeie ce ai de cautat intr-o prietenie cu un bărbat căsătorit și cu copii, mai ales doar voi doi și sa ieșiți în oraș sau la plimbare?

| haileewatson a răspuns:

Cum naiba sa incerci sa il iei de mana pe strada? laughing Tu crezi ca omul asta isi va arunca toata viata si casnicia pentru a te tine pe tine de mana pe strada? Normal ca s-a ferit si agitat. Nu ar vrea sa il vada cineva.
Esti doar o distractie temporara

| 199onur7 a răspuns:

O înșeală pe soția lui cu tine? Fi sinceră cu Adevărat măcar o data in viață face una ca asta?-_-