| alinusaa a întrebat:

am o intrebare daca un barbat si o femeie colegi de munca se asteapta unul pe altul si el o conduce acasa e posibil sa fie ceva intre ei?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În timp totul e posibil.

| mona a răspuns:

Posibil sa fie daca chestia cu condusu se repeta de mai multe ori

| RMihai a răspuns:

Clar! cel mai probabil, amici prieteni si se ajunge la sex, pare desprins din filme, dar daca 2 oameni se plac fie ei si mari laughing se poate ajunge la orice

| Bunicul62 a răspuns:

Nu poti judeca pina la proba contrarie.Tu daca ai fi casatorita si un coleg de servici sta la 3 blocuri de tine ai merge cu el pe acelasi drum sa nu te alerge ciinii si sa nu se lege golanii de tine?

| heisenberg a răspuns:

Tradati in dragoste se intoarce!