| Geo57 a întrebat:

Buna happy
Am o intrebare legata de notificarile Facebook. Daca am dat din greseala o reactie, dupa care mi-am retras reactia, pot face ceva astfel incat persoana respectiva sa nu mai primeasca notificarea de reactie? (Din cate stiu, se primeste o notificare chiar daca ne retragem like-ul/reactia)
Exista vreo setare pentru notificari?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar dacă a fost "pe fază" a văzut, altfel nu va ști că ai reacționat sau că ai dat like din greșeală.
Fiindcă notificarea dispare automat.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.
Nu apare nici prima reactie ci doar ultima (daca ai gresit reactia).