| Nicuilpitic a întrebat:

Bună,am o întrebare.Mi-am uitat ceva la scoala si nu îl mai găsesc.
Hai să vă povestesc pe scurt.Grăbit ca să ajung acasă, lângă dulap mi-am uitat servieta(mai bine spus geanta)în care aveam toate blocurile de desen...Si când mi-am amintit pe la jumătatea drumului spre casă, am fugit repede la scoală înapoi.Am ajuns în clasă si erau doamnele de serviciu,le-am întrebat dacă mi-au văzut servieta, au zis nu. Ziua următoare am început s-o caut.Nu era în dulap.Am dat mesaj colegelor care au o servietă asemănătoare ca mine,că poate mi-au luat ele din greseală servieta,dar nu, mi-au zis că nu.
Întrebarea este unde ar putea fi servieta? Cum as putea să o găsesc? Please help.

1 răspuns:
| QElenaBoghiu a răspuns:

La gunoi rolling on the floor
Sau la un copil care are mai puțin ca tine happy

Lasa ca iti iei tu alta happy sa ai grija de lucrurile tale