| St3fa a întrebat:

Buna am o intrebare!
Pe disney channel este o reclama cu Deby Rayan (nu prea stiu cum se scrie numele ei dar intelegeti ce vreau sa spun)in prezentarea filmulul 16Dorinte!
Intrebarea este:
Cum se numeste melodia care apare in prezantarea filmului? Este ceva cu para pa pa...
Multumesc si dat fundita celor care dau un raspuns concret si rapid!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Prajitură a răspuns:

Rihanna-Only girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are legatura cu asta dar as vrea sa stiu cum se numeste melodia de la reclama aia cu frati jhonas in L. A. dar in aceeasi reclama da si Champ Rock 2! este o imagine cu o chitara la reclama!