| AlexisGrew a întrebat:

Am o intrebare. Se pot sterge postarile mai vechi de pe Facebook din cronologia altor persoane? In anii trecuti am postat multe prostii si chiar nu as vrea sa-mi fac un cont nou. Astept raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Deschizi profilul ei/lui, iar pe cover-ul ei, vezi patru lucruri:
"Prieteni"→"Urmărești"→"Mesaj"→ "..."

Te duci cu mousul pe cele "trei puncte" și dai un click unde scrie "Vezi prietenia".
Acolo, apar toate imaginile în care ai etichetat persoana respectivă! Ștergi ceea ce crezi că nu ar trebui să apară.

Aceasta e metoda cea mai simplă. happy

Dacă nu, trebuie să cauți cu răbdare, în "Jurnalul de activități", până ajungi la destinația dorită.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca ai postat in cronologia altuia, poti cauta postarea respectiva si o poti sterge.

| raluk27 a răspuns:

Postarile din cronologie pot fi sterse doar de "proprietarul" profilului.