| AnonimaDragalasa10700 a întrebat:

Am o intrebare si ma gandeam ca puteti sa ma ajutati.
Imi place de un baiat din clasa mea si el stie deja ca imi place de el.
Nu stiu cum sa fac sa incep o conversatie cu el pentru ca nu am vorbit niciodata.
P.S:Eu stau in Germania si nu sunt de mult timp aici si mi-e frica sa vorbesc cu el ca poate spun ceva grasit si rade de mine.
Va rog ajutati-ma
sa scap de rusinea asta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fã gesturi cum sã ii oferi ocazii sa intre el in vorbã cu tine, mai uitãte pe furis la el si zâmbestei.

| Shekka a răspuns:

Pur si simplu il bagi in seama, nu este nimic complicat, nu are de ce sa iti fie frica, la faza asta nu te potmai ajuta prea mult, trebuie singura sa iti intreci frica. Sper ca te am ajutat.