| SECRETTOP a întrebat:

am o intrebare simpla.
Exista fantome, spirite, demoni, existenta paranormalica!? argumentati!

3 răspunsuri:
| underground05 a răspuns:

Mai nu stiu c sa zic dar sunt cateva dovezi solide care comfirma ca exista si ma pasioneaza chestiile astea! lasa, mi id tau daca vr sa ma vb

| EndOfJoke a răspuns:

Buna.Acesta nu este domeniul meu dar mi se pare ceva interesant de dezbatut.Chiar nu credeam in asa ceva pana acum 6 luni cand verisoara mea mi-a povestit ceva destul de aiurea.Ca un prieten de al iei a luat o fata cu capu spart de pe drum si a dus-o la o casa iar a doua zi cand a mers acolo sa intrebe de ia i sa zis ca acea fata este moarta de 1 an.Baiatu si acum are sechele mari.Mie n imi vine a crede dar de atunci cred ca multe lucruri sunt posibile.

| bogdyXZL a răspuns:

Buna, da egzista 'spirite' rele si bune, demoni nu.
Ex: daca eu am suflet rau si tu dai cu masina peste mine din greseala si mor, eu pot sa te bantui si sa-ti fac rau. Sunt tot felul de paranormale, unii oameni vand ingeri[care sunt adevarati], preotii cu HAR, vad vitorul... Etc