| Roxyfrumy a întrebat:

Am o intrebare simpla, nu vreau glume sau raspuns de rautate, vreau cu raspunsul corect.
Ce se intampla cand o fata cuminte se imbraca mai pe stilul provocator iar cum poate sa atraga un baiat pe gen mai musculosi si in cazul asta sa fie el gelos pentru ea chiar daca nu o cunoaste? Cum se poate intampla asta?

8 răspunsuri:
| Subsemnatul123 a răspuns:

Ce?

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu stiu de ce îmi este mai frica, ca am înțeles ce ai scris sau ca îți răspund la întrebare.

Oricum.
Bărbatul se îndrăgostește mult mai repede decât o fata.

Fata find provocatoare bărbatul a luat atitudinea de leu (să își ia prada)

Nu cred ca era gelos din motivul (iubire).
Probabil a vrut decât o pardita de sex. Și cred ca ai exagerat cu cuvânt ul (gelos)

| danbnz a răspuns:

Nu vrei rautate sau glume!?
Pai la cum scrii nu poti evita asta...

| DanyDav a răspuns:

Frumusetea si capacitatea de atractie sunt considerate ca fiind armele atuurile fetelor.
Faptul ca este gelos, nu inseamna ca te si iubeste mai degraba te vrea doar pentru el si asta nu inseamna ca nu le vrea si pe altele. Can un tip este gelos si se comporta cum am zis mai sus, denota faptul ca este cam lipsit de caracter si nu accepta concurenta, lucru care te dezavantajaza pe tine, pentru ca iti limiteaza libera alegere.

| Plato a răspuns:

Pentru limba română ce apas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca esti moldoveanca de peste Prut.Nu conteaza, ai fost amuzanta.Deci daca te imbraci provocator când toti te stiu de fata cuminte, poti deveni penibila, adica, in traducere, sa te faci de rusine.Referitor la cum sa atragi un bad boy, ei bine - nu trebuie sa faci nimic, ramai fata cuminte si el o sa se ambitioneze sa te cucereasca, dar tu nu te lasa sedusa, pentru ca el o sa profite de tine si apoi o sa se laude ca te-a sarutat si ca ti-a bagat mana pe sun bluza.Si devii tinta rautatilor celor din jur, adica in traducere - te faci de rusine. Sper ca am inteles întrebarea si nu sunt alaturea cu drumul...

| Hammurabi a răspuns:

Nu se poate întâmpla.
Conform proverbului malgaș "Îmbracă-te provocator și ai parte de-un viol" în nici un caz nu poate fi vorba de gelozie.
Indiferent cât ar fi el de musculos.