| Aceeasieu a întrebat:

Am o intrebare. Tocmai mi-am instalat pe telefon aplicatia facebook messenger. Mentionez ca am Samsung Galaxy S2 plus. si nu pot sa ies deloc din aplicatie, nici nu imi apare acel "log out" plus ca ma arata mereu online straight face Ce sa fac? Fundita, multumesc!

1 răspuns:
| Teodorukka a răspuns:

Mie asa imi apare eu am Galaxy Y si pe mess trebuie sa dai acolo la meniu si sa dai pe poza ta si log out.Mie asa mie. Daca ai vreo problema spune-mi.