| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o întrebare. Voua vi s-ar parea ciudat daca m-as pune intr-o relatie cu un baiat pe care il cheama la fel ca si pe fostul meu? Adica am aflat ca ma place un baiat si sincera sa fiu si eu il cam plac doar ca il cheama la fel ca si pe fostul meu... De exemplu daca voi pune un story si prietenii mei vor vedea poate vor crede ca m-am pus cu el doar pentru ca asa il cheama pe fostul meu sau poate asta va crede si el daca afla, nu știu ce sa zic, voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Buna, nu.

| SilentRain a răspuns:

Și grija ta e ce pui pe story...
Mda, cred ca fricile astea nejustificate sunt ciudate...

| Emma30555 a răspuns:

E doar o coincidenta. În legătură cu rețelele de socializare, nu mai posta atât de mult, nu contează ce cred oamenii de acolo, viata se trăiește în realitate acolo e pierdere de timp, și dacă crezi ca cei de pe rețele de socializare te judeca, postează mai puțin, dacă ai un iubit chiar trebuie sa pui imediat poze cu el? Se poate întâmpla oricui ca un nume sa fie ca al unui fost asta e un motiv superficial sa nu vrei sa fii cu el. Încearcă sa trăiești pentru tine și fa ce simți tu, încearcă sa ieși din" turma " și gândește cu mintea ta

| Dalmore a răspuns:

Nu, e chiar super, numele actualului meu începe cu aceeași inițială cu a fostului și uneori mi se limbă plimba-n gură.

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

"Mi se limbă plimba-n gură." Am murit. rolling on the floor

| CryLulu a răspuns:

Nu conteaza ce crede el sau altii, daca tu il placi si vrei sa ai o relatie cu el mergi inainte. Poate sa fie si rude... nu conteaza, nu e ca si cum l-ai ales fix pentru numele sau. happy

| Romeo16101 a răspuns:

Bună, nu trebuie să te intereseze, ce crede sau ce vorbește lumea, important e că tu ști adevărul, cine e curios te va întreba și i vei spune, din punctul meu de vedere nu are rost sa îți faci griji de genul. Succes!