| anonimxenotome a întrebat:

Buna! Am o mare problema cu pielea, mai ales cand vine vorba de epilat. Cu orice m-as epila, ma irit foarte tare si imi cresc fire sub piele. Ma epilez cu ceara si cu aparatul, in maxim 2 saptamani fierele imi cresc, dar imi cresc sub piele si chiar daca folosesc geluri exfoliante tot nu reusesc sa le scot, nu funcționează nici cu zat de cafea. Chiar si cu lama daca ma fac nu se duc si ma doare foarte tare pielea..nu mai stiu ce sa mai fac, ajung sa port pantaloni lungi si sa plang din cauza ca pielea arata ingrozitor, ma dau cu crema in fiecare zi si degeaba. A incercat cineva cu crema Fucidin? A mai patit cineva asa?

1 răspuns:
| danielanuj a răspuns:

Vai de mine eu sincer îți spun ca mergi la un control, la dermatolog. îți poate spune sigur ce se întâmpla.