| anonim_4396 a întrebat:

Am o mică mare problemă. De câteva zile primesc mesaj pe email de la Facebook cum că cineva ar încerca să se conecteze la Facebook-ul meu din altă locație. Ați primit astfel de notificari? E o eroare sau mesajele sunt adevărate? Dacă persoana nu îmi știe emailul sau nr. de tel. îmi poate sparge contul?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că cineva îți știe adresa de e-mail și încearcă să îți afle parola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am primit și eu. Dacă nu are adresa nu poate.

| împreunăfacembine a răspuns:

Securizeaza-ti contul

| Norti0013 a răspuns:

Securizează-ți contul cu numarul tau de telefon și nu o să mai ai nici o grijă