| anca10 a întrebat:

Am o mica problema.nu pot intra pe yahoo mail. Desi am tot incercat, pe messenger pot intra insa cand apas pe butonul din dreapta sus pentru a intra in mail, imi apare pagina yahoo cu id-ul meu si imi cere parola. Bag parola, dau enter si revine la aceeasi pagina in care din nou imi cere parola. Am tot incercat asa ne nenumarate ori, insa fara nici un rost. De cateva zile ma confrunt cu aceasta problema si incep sa ma ingrijorez. Am incercat sa restartez PC-ul, sa ma conectez si de pe alte browsere, ba chiar si de pe yahoo india dar fara nici un rezultat. Si de pe alt PC am incercat si tot asa. Culmea este ca parola nu e gresita pentru ca nu imi indica acest lucru, iar oricine incearca poate intra in mail de pe acet PC, numai eu nu mai pot. Va rog ajutati-ma daca cineva stie raspunsul la problema mea. Multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai incredere sa-mi dai email + parola prin mesaj privat...sa vad ce se intampla!

1 răspuns:
| anca10 explică:

Multumesc pentru raspuns. Am incercat sa iti trimit un mesaj dar trebuia sa il confirm prin e-mail si cum eu nu puteam intra, nu am reusit. Apoi le-am trimis un mesaj celor de la Yahoo cu problema mea si ei m-au rezolvat pana la urma. Oricum iti dau funda pentru interesul acordat. happy